ševrolet

Matka z postiženou dcerou ve věku pět let, ležela na infekčním-musí platit poplaek jak dosspělí dcera je postižená.

Přece dítě do 18 let neplatí poplatky ve výši 100Kč

Nejlepší odpověď
anonym

Máte to trošku pomíchané. Neplatí se za dítě do 18 let poplatek za návštěvu u lékaře (praktického nebo speciality), ale poplatky za pobyt v nemocnici, pohotovost nebo recept se platí.

Další odpovědi
Děda Louda

Postižení dcery není důvodem k úlevě na poplatcích za hospitalizaci mat­ky.

Vseznalek88

Tvá otázka je trochu nejsná. Ale pochopil jsem, že matka byla po celou dobu hospitalizace přítomna v nemocnici. Není to tedy poplatek za matku?
Jinak bohužel nemám vůbec ponětí, jak to celé přesně funguje