Mateřská dovolená

Dobrý den..Když se bude vracet zpět výše mateřské dovolené,bude se i doplácet to,o co jsme od Nového roku přišli?Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Změna zákona počítá s tím, že peníze, o které rodiny od ledna snížením mateřské přišly, mají být po schválení zákona vyplaceny zpětně.

Zdroj: http://www.di­tevbavlnce.cz/a-plinky/8-Mohlo-by-Vas-zajimat/24-Materska-dovolena-zmeny-2010

Další odpovědi
standa

Nejspíš ano, ale zákon ještě musí podepsat prezident…a ten to si neudělá.

Pokud bude ´politická´ vůle, tak se pak sněmovna bude muset sejít před volbami ještě jednou a veto prezidenta přehlasovat (což se jí s Boží pomocí lidovců určitě povede)

Paroubek včera (13.4.) prohlašoval, že když to bude nutné, tak se sněmovna pár dnů před volbami sejde…