sisssane

Jsou funkce v matematických tabulkách, které můžu mít u maturity?

Tenhle rok maturuji a protože jsem se do školy vůbec neučil a angličtinu vůbec neumím rozhodl jsem se dát státní matematiku (zkoušel jsem si vzorový test a dal jsem ho na 4)

Největší problém mně dělají funkce, tak se chci zeptat, zda jsou v nějakých matematických tabulkách (tabulky u maturity používat můžu)

Díky za odkazy :)

Odpovědi
Quimby

Ano v matematických tabulkách jsou například goniometrické funkce. Avšak v počítání s nimi ti moc nepomohou, každý příklad je jiný.

JájsemRaibek

Velice mě fascinuje, když tací jako jsi ty pak udělají maturitu, přitom tzv. podvádí.
Vůbec jsem se neučil, nic neumím a pak jen díky tomu, že mám maturitu jsem třeba na vedoucí pozici. Bohužel – vedoucí na baterky.