LysoňXXX

Matematická hádanka

Není to žádný trik , ale skutečná matematická úloha.

V autobuse se veze 7 děvčat.

Každé děvče má 7 ruksaků.

V každém ruksaku je 7 velkých koček.

Každá kočka má sebou 7 malých kočiček.

OTÁZKA : Kolik nohou je v autobuse ?

Ještě malá pomůcka – řidič se nepočítá, buď má nohy venku nebo řídí 7. kočka :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nedal jsem to :(

Doplňuji:
Zavařil by se mi mozek – pokud nějaký mám. 🙂

Další odpovědi
Hohny

Dal jsem to :)

Nohou jak nas*áno :D …tedy 10990
Doplňuji:
Teda aspoň doufám, že jsem to dal :)

bolak

Dal jsem to :)

S tolika kočkama by tě do autobusu nepustili. Nehledě na ty smradlavý ruksaky.

Nykki

Nedal jsem to :(

Doplňuji:
Jooo dala jsem to na druhý pokus…Nejdřív se počítala jen 6 děvčat,nuž nevím proč…

Poklička

Dal jsem to :)

Doplňuji:
na druhý pokus

Funna

Dal jsem to :)

hodně jednoduchý příklad…

manon

Dal jsem to :)

Doplňuji:
Bolak: Někoho mi připomínáš. Když jsem to řešila před časem a pak poslala dál, první, co přišlo na přetřes, byl ten smrad v tom autobuse :)

bolak

manon: nojo, protože jsou lidi, pro který je to jen matematická úloha ale sou taky ldii, který už něco podobnýho zažili :)

a co to velký Béčko na začátku, ty prznidlo! ;)

manon

:-OOOO. Jsem nepolepšitelná, zdá se :D Zvyk je železná košile, tak odpusť :)

manon

Proč by někdo strkal 7 kočiček i s koťátky do ruksaku a pak je narval do autobusu? Tos zažil kde? :D

bolak

čedok (česká doprava koček) pořádá každý rok zájezdy pro milovníky koček a jejich koček

manon

Tak to se nezúčastním :) Aby mne ta náklonnost k němé tváři neopustila :)