kvikal

Máte „zlaté české ručičky“ ?

Kolik věcí mate doma vlastnoručně vyrobených (dekorativní předměty, něco na sebe, nábytek, atd.) ???
Doplňuji:
samozřejmě mohou být i nejen české … omlouvám se, jen jsem chtěla použít celé sousloví tak jak je znám :)

Odpovědi
led

Musia byť len české, môžu aj slovenské? 🙂
Používam spojenie zlatých ručičiek so sedliackym rozumom.

poa.li

Mám. Ale spíše než výrobou jako takovou se občas zabývám vylepšováním, či úpravou již hotových předmětů tak, abyl lépe vyhovovaly mým potřebám..

iceT

Kdysi jsem přešívala oblečení,tak aby ješte vypadalo k světu,a jednu dobu jsem „korálkovala“ náramky,jen ty jednoduché-na zvířátka a složitější jsem si netroufla.