Mucillinka

Máte zkušensoti s trvalou na řasy a barvením řas?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Nechavam si ji delat kazde 3 mesice . Mam bohuzel svoje rasy rovne , tam musim volit tuhle variantu.
Pani kosmeticka mi namaze rasy nejakym lepidylkem , prilozi mini natacku na horni rasy .. tycinkou je natoci , prikryje igelitem .. , pak , asi po 20 minutach zkontroluje , neco zase napapla …a pak vatickou na tycce a nejakym pripravkem pomalicku sundava. Nic neboli , nestipe .. me je to prijemne. Pak nabarvi rasy tak , ze si je ani moc pak licit rasenkou nemusim . Mezitim mi upravi i oboci .
Ja jsem spokojena . Platim kolem 300 kc i s nalicenim. To ale zalezi na kazdem kosmetickem studiu , kolik si uctuji. Jsem tam neco kolem 1 hodinky. -iv-

Další odpovědi
Nikii

Ano mám a velmi dobrou. Sama jsem kosmetička a mohla bych barvení řas doporučit všem.