kristyjar13

Máte zkušenosti z firmou gigacomputer?

Mám v plánu si koupit notebook a na internetových stránkách firmy gigacomputer jsem našla velice levné a pěkné notebooky. Jelikož se v počítačích moc nevyznám, chtěla bych vědět váš názor na tento notebook
http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/372167-fujitsu-siemens-lifebook-e8310.html
Jestli splňuje požadavky na hraní her, internet atd. Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Plánuju si ho koupit na splátky.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mám zkušenost velice dobrou, ale kupovala jsem stolní počítač, který jsem si podle parametrů předem vybrala. Mají zpravidla už instalovaný OS, ale notebook není na hraní složitějších her nevhodnější. Takže mohu dát dobré reference na firmu, na konkrétní notebook nevím 🙂.

Další odpovědi
MacChill

ten notebook je ,slušně řečeno, pěknej šunt

Ella

to mi přijde jako dost špatný počítač… moc se v tom nevyznám, ALE – paměť to má jen 120 Giga a to je na dnešní dobu dost, ale dost málo, protože i můj stolní počítač, který jsem koupila před šesti lety má větší HDD!!! pochybuju, že utáhne hru, jakoukoliv kromě nějakým online her, které nepotřebují nic víc než flash player…

vyber si když už tak něco pořádnýho… navíc – notebooky, které jsou na hry stojí i přes dvacet tisíc… rozhodni se k čemu budeš ntb používat…

jwood

Firma dobrá,problém zatím nebyl. NB krám. Tohle snad jen na hraní pro děti 3+ s kladivem 🙂.

anonym

Mám zkušenost velice dobrou, ale kupoval jsem stolní počítač, který jsem si vybral .má jíž instalovaný OS,je poskytována i záruka jsem spokojen notebooky nevím zkusit dotaz přímo na http://www.gi­gacomputer.cz jsou ochotni na každý dotaz odpoví F.