Zlatý

Máte zkušenosti se suchým šampónem?

Popřípadě jakou značku, by jste mi doporučili? Mám jemné vlasy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdysi jsem ho několikrát použila, to už je hodně let . Je to jen na takové rychlé nouzové použití, když si nestihneš umýt hlavu a zrovna potřebuješ někam jít a chceš abys trochu vypadala.
Vždy jsem měla pocit ,že mám ve vlasech jakoby prach - vím byl to jen můj pocit.Já osobně preferuji mytí šamponem .

Další odpovědi:

Zlatý

Suchý šampón je vhodné používat pouze v nouzovkách jednou za čas. Rozhodně ho nepoužívat běžně jen proto, že se ti nechce mýt vlasy. Na tmavých vlasech některé zanechávají takový zašedlý nádech a častěji se po nich dělají lupy.

Za sebe suchý šampón nedoporučuji. Když když mám mastnější vlasy, tak to dělám tak, že si rychle klasicky umyji ofinu a pár vrchních pramenů kolem pěšinky. Je to frk mrk, rychle to uschne a mastné vlasy se tak zamaskují.

Zlatý

Když to špatně vyčešeš, je to jak bys měla lupy. Na dlouhodobé používání to není dobré, protože vysušuje pokožku a ty skutečné lupy se pak mohou začít tvořit opravdu. Mám takový trik z přehlídek - když opravdu není čas si umýt vlasy a potřebuješ rychle někam jít. Nastříkej lak na vlasy těsně ke kořínkům vlasů (po celé hlavě) a okamžitě vysuš suchým ročníkem - pořádně vlasy promni. Lak na vlasy obsahuje alkohol, který přebytečný maz odstraní a vlasy budou působit svěžeji a zároveň bohatěji. Ale opravdu to funguje pro jednou a dost. Pak normálně umýt.:-)

Jako nouzovka jde použít, ale např. ráno když vstanete a musíte jít někam, s tím, že si hlavu do večera umyjete. Nejlepší je to pro blond vlasy, když špatně vyčešete - není vidět :)

Já měla od Syoss a od oriflame, přišly mi stejné. Je to taková nouzovka. :)

Není to na nějaké delší výlety. Vlasy se po použití rychleji mastí. Je to spíš na to, když si nestihnete umýt vlasy v pracovní den a opravdu se už musí umýt. Doporučuji Syoss - Je sice dražší, ale zato účinnější ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.