zzzzz

Máte zkušenosti se suchým šampónem?

Popřípadě jakou značku, by jste mi doporučili? Mám jemné vlasy.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kdysi jsem ho několikrát použila, to už je hodně let . Je to jen na takové rychlé nouzové použití, když si nestihneš umýt hlavu a zrovna potřebuješ někam jít a chceš abys trochu vypadala.
Vždy jsem měla pocit ,že mám ve vlasech jakoby prach – vím byl to jen můj pocit.Já osobně preferuji mytí šamponem .

Další odpovědi
Lucijej

Suchý šampón je vhodné používat pouze v nouzovkách jednou za čas. Rozhodně ho nepoužívat běžně jen proto, že se ti nechce mýt vlasy. Na tmavých vlasech některé zanechávají takový zašedlý nádech a častěji se po nich dělají lupy.

Za sebe suchý šampón nedoporučuji. Když když mám mastnější vlasy, tak to dělám tak, že si rychle klasicky umyji ofinu a pár vrchních pramenů kolem pěšinky. Je to frk mrk, rychle to uschne a mastné vlasy se tak zamaskují.

Damiana

Když to špatně vyčešeš, je to jak bys měla lupy. Na dlouhodobé používání to není dobré, protože vysušuje pokožku a ty skutečné lupy se pak mohou začít tvořit opravdu. Mám takový trik z přehlídek – když opravdu není čas si umýt vlasy a potřebuješ rychle někam jít. Nastříkej lak na vlasy těsně ke kořínkům vlasů (po celé hlavě) a okamžitě vysuš suchým ročníkem – pořádně vlasy promni. Lak na vlasy obsahuje alkohol, který přebytečný maz odstraní a vlasy budou působit svěžeji a zároveň bohatěji. Ale opravdu to funguje pro jednou a dost. Pak normálně umýt.:-)

anonym

Jako nouzovka jde použít, ale např. ráno když vstanete a musíte jít někam, s tím, že si hlavu do večera umyjete. Nejlepší je to pro blond vlasy, když špatně vyčešete – není vidět :)

Šárina13

Já měla od Syoss a od oriflame, přišly mi stejné. Je to taková nouzovka. :)

BerryJoe

Není to na nějaké delší výlety. Vlasy se po použití rychleji mastí. Je to spíš na to, když si nestihnete umýt vlasy v pracovní den a opravdu se už musí umýt. Doporučuji Syoss – Je sice dražší, ale zato účinnější ;)