huxa

Máte zkušenosti se střiháním sám sebe?

a nemyslím pouze u pánů projetí strojkem :)

Nejlepší odpověď
briketka10

ano já se stříhám sama, mám delší vlasy a
zrovna před 14 dny mě ségra barvila a já se
ostříhala a ona mě jen zarovnala vzadu, abych
tam neměla nějaké zuby a ji jsem taky ostříhala 🙂

Další odpovědi
iceT

Mám,když jsem nosila ježka,stříhávala jsem se sama i bez strojku,dnes se stříhám taky sama,sice to není nic extra,ale za pomoci gumiček to jde snadno.Chtěla bych si ale koupit creaclip nebo alespoň tu náhražku,jen se mi nechce do toho investovat.

ginze

Já se stříhám sama. Mám prostě špatné zkušenosti s kadeřnicema (člověk tam nechá 400kč a nikdo nepozná, že jsem vůbec někde byla).
Ono když člověk nechce radikálně měnit účes, tak si myslím, že to docela jde.
Chce to prostě pečlivost.
Třeba minulé léto mi lezly dlouhé vlasy krkem, tak jsem to asi o 12cm zkrátila :D

hanny 2

Stříhám se taky sama.Kadeřnici řeknete zastřihnout konečky a ona vám vezme 5cm a to hned vypadáte úplně jinak!Takže z toho jsem už vyléčená!

Reezo

Mě osobně dělá problém i ten strojek 🙂