Tw!st

Máte zkušenosti se slupovací maskou Pilaten?

Ze zajímavosti jsem si to koupil, jestli na tom něco je a celkem hledím co všechno mi to vytáhlo z pleti! Kupoval jsem zde: bit.ly/maska-pilaten

Doporučuji všem, co ještě nezkusili

Nejlepší odpověď
Kepler

To je teda sranda, ještě si to nikdo snad ani nepřečetl a už je to DOTAZ+ 🙂

Další odpovědi
quentos

Nejen dotaz+, ale navíc ještě reklama…

marci1

Otázka je upravená, původní byla položena 15. února. 🙂

Michálek1245

Mám. Ale na na vlastní kůži. Jednou jsem takhle přišel domů a na manželčině obličeji byla černá slupovací maska. Co vám budu povídat. Málem to se mnou škráblo hned ve dveřích a fakt jsem se chtěl otočit na prahu a zdrhat. Takže rada pro ženy: Když si tohle aplikujete na obličej, tak nám dejte vědět, že to máme očekávat. .-)

pusinka50

Jsem ráda, že nejsem sama, kdo to nechápe. Ještě nepřečteno, ač absolutní nezájem o otázku, už je to modré. Nevyměnili admina za nějakého nováčka, co se tu ještě nevyzná?:-)

marci1

Vysvětlím: „Twist“ položil otázku (dotaz) dne 15.2. Adminis­trátoři označili tuto otázku (dotaz) modrým orámováním s označením DOTAZ+ za kvalitní (viz oznámení adm vpravo dole na hlavní stránce „Odpovědí“). Twistovi bylo tím pádem připsáno 5 bodů za kvalitní dotaz (otázku). Nikdo neodpověděl. Twist otázku upravil, tím pádem se dne 4.3. dostala otázka zpět na začátek. Dotaz+ je za kvalitní dotaz (otázku) a je úplně jedno, jestli někdo odpoví, či nikoliv. Orámování je za otázku. 🙂♥

pusinka50

Aha, tak teď to chápu:-)) kde jsi marci1 našla to černé srdíčko?:-)

marci1

Zmáčkni levý ALT+3 a je tu ♥, třeba ALT+1 je smajlík ☺
🙂

Kepler

marci, ale to by tam musely být i nějaké odpovědi i z toho 15.2? Nějak tomu neozumím.

Tw!st

Nemusí Keplere, na základě toho to je Dotaz+ 🙂

Kepler

Aha. Nikoho to nezajímá, ale může to být hodnotný dotaz+. Nic proti tobě, ale systém označování dotazů+ je pro mně záhadou a to se týká i mých dotazů. Ale co už, pro mně je tady víc záhadných věcí… 🙂

marci1

Označením „Dotaz+“ administrátoři označují vybrané KVALITNÍ otázky (viz text vpravo dole). 🙂

Kepler

Ano, už je mi to jasné. Vybírá to admin.

nyjono

A tento dotaz je opravdu velmi kvalitní a zajímavý 🙂 🙂 🙂