david22

Máte zkušenosti se situací, kdy jste nebyli schopni dodržet 24 měs. smlouvu u mobilního operátora?

Třeba z důvodu, že jste to nemohli splatit? Jak jste se domluvili s operátorem?
Jaké po vás chtěl platit penále ?
Doplňuji:
zzzzz> Vaše negativní zkušenost mně moc nepovzbudila, ale i tak díky za postřeh. A přeji, ať to dobře dopadne!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já smlouvu dodržela a dva roky poctivě platila. Ukončila jsem smlouvu v roce 1998 a dnes v roce 2012 po mě vymáhají, že prý jsem jim v roce 1998 a v roce 1999 nezaplatila za volání. V roce 1999 jsem ten mobil už ani neměla. Samozřejmě po těch letech už účet o zaplacení nemám, tak se s nimi soudím. No snad to dobře dopadne. Pokud se s nimi nějak dohodnete, tak rozhodně písemně a schovejte si to minimálně na sto let, ať nedopadnete jak já.

Další odpovědi
Mapel

Záleží o co se jedná. Postačuje účty schovat 10 let. Promlčecí doba je 2 roky. Takže co píše zzzzz je asi trochu složitější a neuvedena všechna podstatná fakta.