Zlatý

Máte zkušenosti se serverem ušetřeno.cz ?

Využil jste někdo při přechodu na jiného dodavatele energií služeb tohoto serveru.Je to opravdu bezplatné nebo se za tím skrývá nějaký utajený poplatek ?

Odpovědi:

Bronzový

Ušetřeno.cz a další podobné servery (uspory.cz, tarifomat.cz ...) žijí z provizí za zprostředkovanou smlouvu. Takže má smysl je využít, nic platit nebudete, ale berte na vědomí i nevýhody:
- když jim předáte na sebe kontakt, zařadí si Vás do jejich databáze a velmi pravděpodobně vám budou volat s různými nabídkami
- konkrétně u dodavatelů energií je problém, že ČEZ odmítá těmto zprostředkovatelům platit provize a tak uvidíte, že nikdy nevyjde, že nejlepší nabídka je od ČEZu :-)

Varuji před využitím tohoto serveru ušetřeno.cz.Bezohledně lžou a vůči důchodcům se chovají jako šmejdi.Pan Jarolím se nechá zapírat při telefonickém dotazu, když vás nechá opakovaně posílat zbytečně dop.dopisy..Opověď na e-mail nedostanete.Vedoucí paní Ungerová si dělá z lidí legraci.Prý dostanete poukázky na nákup v Albertu.

Dobrý den,
služeb usetreno.cz jsem využil již před rokem a půl, když jsme dostavěli dům a rozhodovali se, jakého dodavatele elektřiny zvolíme. Je to opravdu bezplatné, my si přes ně potom nechali dodavatele elektřiny zprostředkovat a nelitujeme. Ve firmě jsou moc milí lidé, vyjdou vstříc a srovnávač nám dost pomohl.

Mám to vyzkoušený a je to opravdu bez poplatku. U energií třeba tolik ne, ale u tarifů jsou schopni nabídnout i takové tarify, které nejsou veřejně dostupné (výhodnější). Já jsem se serverem spokojenej.

K tomu porovnání a výhodnosti - když použijete filtry, tak lze dodavatele řadit podle úspory, nicméně úspora by neměla být jediné měřítko.

ja mam s usetreno dobry zkusenosti ten web vam vlastne srovnava nejruznejsi nabidky od dodavatelu plynu po poskytovatele pujcek a pokud prejdete do srovnani tak vam vyjde hezkej prehled kde se muzete podivat kde maji nejvyhodnejsi urok cenu atd vsechno je zadarmo a dokonce si jde pres web i sjednat smlouvu takze si nemyslim ze by se mohlo jednat o "smejdy" nikdo vam tam nic nevnucuje

Bohužel dany server je sama lež..ten kdo zaplati nejvíc tak vychazi nejlepe.Idealní volba je se podivat na ceniky společnosti a porovnat nabidky

Ušetřeno.cz.. to mi zase někdo něco poradil.. Zásadně nedoporučuju.. Pán mi do telefonu naslibuje tarif, kde budu mít standartně volání, sms zdarma k tomu 200 MB internetu + 30gb internetu na 2 roky ( takže 1,45 gb na měsíc ) + že si můžu na datomatu ještě " ulovit " data a aktivovat..
Takže.. 30 gb dostanu na 2 měsíce pak to už neplatí, datomat nefunguje jelikož tento tarif nepodporujou.. takže suprovka (y) díky za další starosti Pane Jiří Šach. !

Diskuze k otázce

Vosák

Podle mě je to celkem seriozní srovnávač, jinak nějaké aktuální info k němu je tady http://kalkulackaenergie.com/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.