taxio

Máte zkušenosti s Yamahou XV 125 virago? Popřípadě s jiným Chopperem 125

Za nedlouho si plánuji udělat řidičák na 125ccm a chtěl bych si koupit nějakého choppra. Líbí se mi Yamaha XV 125 virago. Jaké s ním máte zkušenosti, popřípadě, jaký jiný chopper 125 by jste mi doporučili?
Předem vám děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
mojitek

malý Virago je dobrá motorka,není to zrovna ďábel co se týče výkonu,ale je ok.Dobrá je i Suzi gz 125 Marauder,ale to je jen 1 válec.Tyhle motorky seženeš za dobrý peníze jako ojetinu.(lepší tyto ojeté než za stejnou cenu nová Čína…

Další odpovědi
ladaadal

Přesně tak, je to dobrá volba. Lehká na ovládání, jednoduchá údržba, ideální pro začátečníka, spolehlivý držák, takže nemusíš mít strach koupit ojetinu.