HZK

Máte zkušenosti s Wobenzymem?

Na beatu před časem byla několikrát za den reklama, jak je to úžasné na imunitu. Můj homeopat mě torchu ironicky řekl, že budu-li brát 8 tablet 3× denně, bude to účinné. Jaké máte zkušenosti? Nebo je to jen reklamní hit?

Odpovědi
mosoj

Snižuje otoky , „ředí“ krev a dává peněžence do kožichu.
Několikrát v životě jsem absolvoval dobrovolně doporučenou kůru. Na rozdíl, na př. od Geladringu Forte, nemohu s jistotou říci, jestli mně pomohl. Nevím jaký by byl můj stav kdybych ho nebral. Zatím se ale držím.
Pojišťovna ho hradí pouze při některých těžkých formách rakoviny.