arygnoc

Máte zkušenosti s virtuální klávesníci?

třeba u tabletu?

myslím tím tu svítící klávesnici na stole, ne přímo na monitoru.
Doplňuji:
ddarent:

prý existuje nějaký doplněk, který přemítá klávesnici na stůl (jako obraz) a snímá „doteky“.
Jde o ne skutečnou klávesnici, ale jenom o (interaktivní) projekci.

Nejlepší odpověď
Syd

ne, viděla jsem to akorát v televizi a nestačila jsem valit bulvy

Další odpovědi
DDarent

Nechápu jestli myslíš přes Kinect, nějaký snímač, webkameru nebo jak??? Jak může být virtuální klávesnice na stole???
Doplňuji:
Tak to je kinect....... viděl sem to na webu, jak si třeba sám nakreslíš klávesnici, potom to nastavíš v kinectu a píšeš...... může existovat eště něco jinýho, ale musí to snímat prostorově........

led

Predáva sa to. Videla som s tým reálne pracovať, ale asi by som si nezvykla, necítim stlačenie klávesy.
Je to také isté, ako keď píšete prstamy na dotykovom displeji. Nemáte hmatovú odozvu.
Druhý problém, pri silnom svetle, zle rozoznávate.