DejfCold

máte zkušenosti s touto agenturou?

http://www.plneni-obalek.cz/
Ahoj. jsem student v 1. ročníku SŠ a asi jako každý bych si chtěl trochu přivydělat a tak jsem na internetu hledal a našel tuhle firmu, jenže mě se to zdá jako až moc snadný výdělek a tak se chci zeptat, jestli s tím máte zkušenosti anebo byste jim zkusili věřit. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Michal Kole

Už stačí jen to, že není uvedeno, co je to za firmu (IČO, adresa, …)

Pravděpodobně ti pak napíšou email, aby jsi zavolal na vysoce zpoplatněné číslo 906 xxx xxx

Plnění obálek bych nedělal. Mám vystudované 2 technické obory a toto je pod mojí důstojnost.

Jako student by jsi měl jít spíš do firmy na tzv. „studijní nebo pracovní stáž“ můžeš si to pak napsat do žvotopisu, firma kde jsi „stážoval“ pakm může o tobě poskytnout refrence tvému budoucímu zaměstnanci

Nevím jak je to s možností výpovědi ze stáže, když budeš „méně schopný“, zda tě můžou vyhodit ve zkušebce jako normálního zaměstnance.

barnajka

Taky už jsem se v životě na pár takových nabídek ozvala.. A s každou další zkušeností ve mě rostlo znechucení a nas*ání, jakýho hyenismu jsou někteří lidi schopni.
Nevěř těmto mega lákavým nabídkám – všechno je to na jedno kopyto…a všechno podvod.
Mrkni: schválně jsem si přes tu ‚tvou‘ agenturu zažádala o bližší info. Přišlo mi nazpět tohle:

http://www.pi­xentral.com/show­.php?picture=18gdbpFsC­TgT0aESBqfyZKo5QjNSa0

http://www.pi­xentral.com/show­.php?picture=1Ric­shdTnXmnV07HgMPe7M6RXX0K­xp1

…takže ZASE chtějí peníze předem.
VŽDYCKY argumentují, že je to ‚vratná záloha‘ za startovací balíček s materiály a VŽDYCKY slibují, že s první výplatou ti bude záloha vrácena. Prý je to garantováno smluvně.
Hmm, to jak tam furt šermují tou smlouvou je sice moc hezký, ale..MÁŠ ty TEĎ nějakou smlouvu v ruce????
Máš jedno velký PRD.
Asi je to míněno tak, že smlouvu ti k podpisu pošlou zároveň s tím balíčkem..
No jo, jenže ten balíček si TY budeš muset prvně ZAPLATIT – jinak ti ho nedají.
Vyplázneš sedm stovek, otevřeš balík,..a tam nebude ani žádný pracovní matroš, ani smlouva.

…a peníze jsou v háji, stejně jako tvoje iluze ;)

anonym

Koleso, máš maturu s odřenýma ušima. Já už jsem zaměstnal na horší práce daleko lepší studenty. Až přijdeš o invalidní důchod, a to bude brzy, máš na výběr: psych. léčebna a šikana NEBO to zkusit sám a živit se JAKOUKOLI prací. Jelikož nic (ale vůbec nic-ani nakreslit díru se závitem pro šroub – Ty techniku -) neumíš, i lepení obálek by pro Tebe bylo dostačující.

Thomaszek

Podvod, co jiného. Viz http://domaci-prace-doma.mefistofe­les.cz/jeste-jednou-cemu-se-vyhnout-pri-hledani-prace-na-doma/