LejdyTerr

Máte zkušenosti s těmito sluchátky?

Mám fyzicky náročnou práci, u které se hodně hýbu a tak mi klasická drátová sluchátka překáží. Máte někdo zkušenosti s těmito: http://aukro.cz/bez­dratova-sluchatka-s-radiem-prehravac-mp3-fm-akc-i3016614263.html ? Nepadají z uší a jsou pohodlná?

Odpovědi
GTA Andreas

Za tu cenu 150 korun za kup teď a BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA S RÁDIEM PŘEHRÁVAČ MP3 FM není co váhat. Akumulátor se bude muset dobíjet hodně často. Jinak pro sport se používají jiná sluchátka která jsou tvarovaná ergonomicky podle ušní dutiny. http://www.al­za.cz/sluchat­ka/yurbuds/18843602-v3711.htm

Wolf

Nemám, ale i tak jsem si skoto jistej, že budeš zklamaná. Za 150 Kč nejde čekat nějakou velkou kvalitu u obyčejných sluchátek, natož u sluchátek s integrovaným radiopřijímačem a přehrávačem a akumulátorem

Asi takhle:
sluchátka – bude tragicky špatnej zvuk
rádio – bude mít špatnej příjem a mizerně promyšlený ovládání
přehrávač – přehrávat bude, ale opět ovládání bude na dvě věci
baterka – nic nevydrží a brzo odejde úplně