ReHu

Máte zkušenosti s telefony Samsung? Jaké? Díky.

Koupila jsem ho poprvé. Na 2 sim.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já mám 2 téhle značky a jsem spokojená, nikdy jsem na nich neměla závadu.

Další odpovědi
Niikii

Já jsem měla samsung 3 roky a byla jsem spokojená,nikdy se mi na něm nic nerozbilo 🙂 takže hodnotím kladně.

bigbít

Měla jsem „dívčí“, tedy sklápěcí Samsung a vydržel mi dlouho, ale nakonec mi ho jednou někdo ukradl, jinak bych ho ještě teď požívala (měla jsem ho cca 5 let)

mojitek

mama je spokojena,ale u fotaku ktery ma 5 megapixelu -coz je sice fajn,ale kvalita optiky a potazmo vysledna fotka kvalitou tezce pokulhava-napr. oproti memu 2 megapix od Sony Ericssonu…

anonym

znám samsungy pouze ty novější samsungy s dotykovými displeji a operačním systémem. Z těch stojí určitě za pozornost. Operační systémy používá samsung dva, Android od firmy Google, a Bada přímo od Samsungu … Android má výhodu daleko vyššího počtu dostupných aplikací, je to obecně úšpěšnější systém než Bada i lépe vyladěný, … telefony s Bada jsou naproti tomu levnější…

1/ se systémem Android (Google)

Samsung i9000 Galaxy S (osobní zkušenost, tento opravdu mohu doporučit)
Samsung i5800 Galaxy 3
Samsung i5500 Galaxy 5 („pět“ neplést s „S“)

2/ se systémem Bada (Samsung)

Samsung S8500 Wave
Samsung S5330 Wave Pro

… ke všem najdete ceny, recenze i osobní zkušenosti na heureka.cz.

odkaz: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172,276727;1666:2/