Yavin

Máte zkušenosti s registrací u nějaké sázkovky?

Dobrý den, chtěl bych si otevřít účet u nějaké sázkovky. Slyšel jsem že někde vyžadují kopii občanky nebo rodného listu… Je to tak u všech? Díky

Odpovědi
bolak

Skoro u všech :) Rodnej list po mně teda ještě nikdy nechtěli, vždycky akorát oskenovanou občanku a nějakej účet kde je uvedená moje adresa (SIPO nebo výpis z bankovního účtu).

  • občanku proto aby věděli že je ti 18 a že údaje který si uvedl souhlasí
  • účet proto aby věděli že bydlíš tam kde si uvedl že bydlíš

A tajdlencty dvě věci, po tobě u většiny sázkovek nechtějí při registraci ani při vkladu, ale až při výběru peněz. Je to proto že kdyby jsi náhodou nebyl plnoletej nebo se zaregistroval pod jiným jménem, tak tvoje peníze přijmou, a když prohraješ tak maj vyděláno a kyž vyhraješ tak taky, protože ti výhru nevydají kvůli porušení registračních podmínek.

Co se týče konkrétních sázkovek, tak se zaregistruj třeba tady na tý stránce> http://www.od­dsportal.com/bo­okmakers/
a tam se podívej která má jakou návratnost a jaký jsou tam bonusy a podmínky pro jejich splnění. Pokud hledáš nějakou sázkovou kancelář s českou podporou, tak u nás je nejvýhodnější asi Expekt > http://www.ex­pekt.com/.

SINGO

Po mě teda nikdy nechtěly ničeho kopii. Jsem registrovanej u Fortuny, tipsportu, chance a synottipu, všude jsem se prve předregistroval na internetu, potom jsem zašel na pobočku ukázal OP že jsem plnoletej a učet aktivovaly.