Zvědavý

Máte zkušenosti s prášky „na hlavu“ ??

Myslím tím na uklidnění, na posílení nervů, proti stresu a tak. Kdyby jste byly lékárníci jaké by jste doporučily ? Lékárníci jsem napsal schválně protože nevím zda-li by jste prášky doporučily rodině či přátelům.
Doplňuji:
mosoj : A dostanu je i bez předpisu ?

Nejlepší odpověď
johana 56

Vždycky jsem si myslela,že ‚prášky na hlavu‘ nebudu potřebovat, proč zbytečně zatěžovat žaludek a pěstovat si závislost.
Jenže. . .člověk míní,osud mění,stačí jediná sekunda a všechno je úplně jinak.Nastane životní situace,ve které je jen otázkou času,kdy si člověk uvědomí,jestli ji zvládne sám,nebo odhodí zábrany a požádá o odbornou pomoc.
Organismus každého jedince reaguje na stres po svém.Důležité je zjištění prvotní příčiny, ne tlumení vleklých potíží.
Za sebe:Prášky bych nikdy nebrala ani sama nedoporučovala bez konzultace s lékařem /nic proti znalostem a zkušenostemlé­kárníků nebo známých/.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Kdybych byla lékarník, což nejsem, tak žádné, to by měl předepisovat pouze odborný lékař.

Lékarník může doporučit max. doplněk stravy, nebo čaj:-)

mosoj

Tritico.

Není návykové.
Doplňuji:
A je výborné. Bere se na noc.

Funna

nevím, jak moc velkými stresy trpíš, ale všechny klasické prášky „na hlavu“ jsou pěkné sajrajty (a jsou jen na předpis) a navíc na ně vzniká po čase závislost, takže žádný…raději zkus něco méně agresivního…třeba Novo-Passit…někdy na úzkostné stavy pomůže jen doplnit hořčík…

anonym

Nemám,nikdy mě hlava nebolela,to je ta výhoda.
Doplňuji:
POZOR! Antidepresiva-Zákon č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů nedovoluje prodej léků na předpis po Internetu. Uvedené léčivé přípravky jsou dostupné pouze v kamenné lékárně na základě lékařského předpisu.
http://www.ces­kaordinace.cz/le­ky-na-spani-bez-predpisu-ckr-0-0-0ql%C3%A9ky+n­a+span%C3%AD+bez+p%C5%99­edpisu.html
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=trittico+pro­dej