zzuzza

Máte zkušenosti s prací na poště jako pracovník za přepážkou? A jaké?

Mám nastoupit jako pracovnice za přepážkou na poštu. Už jsem ale dost slyšela o tom, jaká to je hrozná práce, pořád někomu nutit pojištění a spoření… Je to opravdu tak hrozné? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/273450/pr­uzkum-mezi-firmami-cesko-ceka-propousteni.html

Funna

nemám, ale je pravda, že pobočka musí plnit „plán“ prodeje, jinak jim peníze strhnou …ale i když ti napíšu, že je to tam hrůza, jsi na tom tak dobře, že si můžeš vybírat místo, kde tě přijmou?…pokud ano, jdi jinam, pokud ne, buď ráda aspoň za tohle…odejít z pošty přece můžeš vzdycky…