Avatar uživatele
Slonyk

Máte zkušenosti s pojištěním kola a jak ho jinak zabezpečit?

Dobrý den, nemáte prosím zkušenosti s pojištěním od Evropské pojišťovny, co se týká jízdních kol? Na co si mám dát pozor, popřípadě, co k tomu potřebuji? Jak můžu co nejlépe zabezpečit kolo? A nemáte někdo zkušenost s alarmem na kolo? Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Marast před 3938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

Jak pojistit výhodně kolo nevím. Ale u kolegů jsem viděl celkem šikovný a hlavně levný alarm, který vozí v taštičce pod sedlem.
http://www.i4wi­fi.cz/promo-univerzalni-vibracni-alarm-na-dalkove-ovladani_d3173.html
Zařízení není sice žádná špička, ale prakticky jsme jej odzkoušeli a fungovalo dobře. Stačí trochu pohnout kolem a spustí to nepříjemně silný alarm.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
koldy

Dobrý den, nemám zkušenosti s Evropskou pojišťovnou, ale kolo je věc movitá, proti základním rizikům se dá pojistit v pojištění domácnosti, vaše používání a provoz lze řešit odpovedností v běžném občanském životě.
Vím to, jsem pojišťovací makléř, živím se tím dlouho. Bohužel Evrpoj nenabízím , nemáme s ní smlouvu .
Libor Stejskal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava