Slonyk

Máte zkušenosti s pojištěním kola a jak ho jinak zabezpečit?

Dobrý den, nemáte prosím zkušenosti s pojištěním od Evropské pojišťovny, co se týká jízdních kol? Na co si mám dát pozor, popřípadě, co k tomu potřebuji? Jak můžu co nejlépe zabezpečit kolo? A nemáte někdo zkušenost s alarmem na kolo? Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
suaeda

Jak pojistit výhodně kolo nevím. Ale u kolegů jsem viděl celkem šikovný a hlavně levný alarm, který vozí v taštičce pod sedlem.
http://www.i4wi­fi.cz/promo-univerzalni-vibracni-alarm-na-dalkove-ovladani_d3173.html
Zařízení není sice žádná špička, ale prakticky jsme jej odzkoušeli a fungovalo dobře. Stačí trochu pohnout kolem a spustí to nepříjemně silný alarm.

Další odpovědi
koldy

Dobrý den, nemám zkušenosti s Evropskou pojišťovnou, ale kolo je věc movitá, proti základním rizikům se dá pojistit v pojištění domácnosti, vaše používání a provoz lze řešit odpovedností v běžném občanském životě.
Vím to, jsem pojišťovací makléř, živím se tím dlouho. Bohužel Evrpoj nenabízím , nemáme s ní smlouvu .
Libor Stejskal