Avatar uživatele
JajaJ

Máte zkušenosti s paranormálními jevy?

To už je dávno, co jsem se dívala na Věřte nevěřte, a vždycky mi přišlo divný, že vše se odehrává jen v zahraničí a v Česku nic. Třeba žádný dokument, kde by se něco takového odehrávalo v naší zemi, jsem neviděla… Proto by mě zajímalo, zda se vám něco nevysvětlitelného přihodilo nebo vašim blízkým.

Zajímavá 0 před 2775 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, jako malý jsem měl astrální (mimotělní) zážitek.
Otázka už tu v minulosti byla, viz starší odpovědi

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-zazili-nejaky-paranormalni-jev

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/videli-jste-uz-nekdy-nejaky-paranormalni-jev

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

V Česku není nic nevysvětlitelné. Jako v jedné z mála zemí na světě zde občan občanovi dokáže VŠECHNO vysvětlit. Častokráte ještě dříve, než se něco podobnýho vůbec přihodí!
Nějak to souvisí s fantazií- tím by se to mohlo vysvětlovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Otázka je, co je to paranormální jev. Strašidla, zemřelé a duchy jsem neviděla, ale zažila jsem pár věcí, které by se tak daly teoreticky nazvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ano, na vlastní kůži. Děje se to i u nás, jen se to tolik nezveřejňuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Věřte nevěřte je totální blbost, to nemůžeš brát jako nějakej „zdroj“ událostí. O paranormálních jevech mluví se zaujetím jenom malé děti a lidi, co se tím zabývají. Člověk totiž vidí to co chce aby viděl. Proto když půjdeš večer po hřbitově za úplňku, tak uvidíš všude plno stínů připomínající duchy, uslyšíš zvuky atd… když ale půjdeš po pár pivech a panácích přes hřbitov domu ze zábavy, strach bude ten tam a zjistíš, že se ti nic nestane ani se ti nikdo nezjeví. Všechno to jsou žvejky a lidská představivost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

ČR má asi 11 mil. obyvatel, USA přes 300 mil. Takže na jednu osobu u nás něco vidící, je v Americe lidí 30. ± Takže tam z toho už natočí seriál a u nás se ten jeden případ nějak vysvětlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek