afro.minerva

Máte zkušenosti s ovulačními testy?

Testuji, testuji a testuji už několikátý den. Měla jsem menstruaci a třetí den mi vyskočila ranní teplota na 37 stupňů. Ale to bylo možná tím, že jsem den před tím trochu přebrala alkoholu na bále. Několik dní testuji dle návodu a připadá mi to, že jsou ty výsledky pořád stejné. Používám kazetový tester. Kalendářní termín ovulace se blíží, no nevím, jestli to vůbec funguje.

Nebo může fakt, že jsem brala hormonální antikoncepci nějak ovlivnit funkčnost tohoto testu? Tento cyklus je první po vysazení HA.

Nejlepší odpověď
rynek878

Zkušenosti s ovulačními testy nemám,ale chtěl bych Vás po dlouhé době pozdravit,zde na odpovědích.
omlouvám se, já jsem to chtěl do příspěvku,ale nějak jsem to zvojtil.

afro.minerva

rynek878: Děkuji za pozdrav. Snad si mojí odpovědi všimnete.

Přeji krásný den. 🙂

rynek878

Ano všimnul,díky a mějte se hezky.