kazisvět

Máte zkušenosti s motorovými polohovacími rošty u postele?

Vypadá to lákavě, např. prezentace Ahorn – http://www.ahor­n.cz/cz/pr_mo­torove.pdf, ale nevím, zda to nejsou vyhozené peníze.

Nejlepší odpověď
člověk

Mám tyto rošty,na el.pohon,několik let a jsem naprosto spokojen,bolí hlava nebo žaludek,zvednu vrchní polovinu,jsem unaven a nám nateklé nebo bolavé nohy,zvednu spodní část aniž bych slezl s postele a dokonale se probudil a pak neusnul,a během spaní mohu uvést do základní polohy.Paráda.Jen pozor,potřebujete k tomu určené matrace,cenově se moc neliší.

Další odpovědi
ReHu

Mě osobně to zbytečné připadá, nicméně různí lidé mají různé nároky.
Před případnou koupí bych zvažovala, jak často potřebuji polohovat rošty. Pokud si rošt párkrát nastavím, než vyhledám vhpodnou polohu a pak již pouze jednou do roka, když mám chřipku a chci si na hoďku pohovět v jiné poloze, to by asi moc nevyplatilo.
Také nevím, jak dlouhé mají zkušenosti a aby vše po 2 letech fungovalo tak jak má.

Iwette

Já bych ráda doporučila spol. POSTELE OSTRAVA http://postele­ostrava.cz/ U které jsem sama nakupovala a byla jsem nadšená a spokojená zároveň jejich nabízenými službami a produkty. Jejich nabízené produkty jsou rozhodně kvalitní a prověřené. A jejich dokonale proškolený personál je zde plně pro nás aby nám profesionálně pomohl a poradil při našich vlastních nákupech. Tak nejenom proto je opravdu vřele doporučuji všem 🙂 POSTELE OSTRAVA http://postele­ostrava.cz/ kvalitní a prověřený prodejce a obchodník.