mandat

Máte zkušenosti s maďarskou policií?

Doplňuji:
A jak jste s ní mluvili?

Nejlepší odpověď
Hamon

Co je to za debilni otazku? Kdyz ti napisu ano, co se dozvis? Jsem kriminalnik? Nebo mi jen poradili cestu na hrad? A proc maji porad lidi tendenci klast osobni otazky (a v tomto pripade jeste hloupe).
Doplňuji:
Anglicky.

Další odpovědi
anonym

Nem tudom.

Nuk nuk

Ano, s dopravní policií jsme tam měli menší mnohojazyšnou debatu. Ale k čemu je Ti to dobré, také nechápu.

Beer4Real

Mandat se posunul na první místo v pokládání stupidních otázek, dokonce předběh i petru15 hahaaa

Beer4Real

Mandate ty srabe si zapni zprávy když mě chceš posílat tak úžasné vzkazy.
Narozdíl od tebe se za svoje otázky jako ty nestydím.
Sis uzamkl profil chudáčku aby ti nemohl nikdo napsat odpověď.
Žij si ve své fantazii a dál pokládej svoje trapné otázky ty inteligente.