Delira

Máte zkušenosti s lucidním sněním?

Nedávno jsem se někde doslechla, že někteří lidé jsou schopni ovládat své sny. Začala jsem se o to blíže zajímat a přečetla jsem docela dost článků o lucidním snění. Zajímalo by mě, jestli máte s tímto sněním nějaké zkušenosti, jak dlouho vám například trvalo, než jste lucidní sen zažili,jaký používáte test reality a tak dále. Budu vděčná za každou informaci či radu navíc, kterou se dozvím. Děkuji

Nejlepší odpověď
ten který je

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazili-ste-nekdy-lucidni-sneni
Najed si na modrou lištu,těch odkazů je zde více.