martinek666

Máte zkušenosti s interaktivními tabulemi?

Dobrý den, velmi mě nadchla tabule eBeam Projection – http://www.cpsys­.cz/interaktiv­ni-tabule/a-2092/

Chtěl bych jí pořídit do firmy na využití školení, prezentací atd.

Případně víte o jiném řešení v této cenové relaci???

Díky

Odpovědi
Makina

Dobrý den, já jako učitelka, vnímám velký boom dnešní doby, kterým jsou interaktivní tabule. Asi Vám neporadím se značkami a cenami, ale vím, že tyto tabule jsou moderní interaktivní a konfortní zařízení využívané jak ve školách, tak ve firmách. Jejich výhodou je, že jdou používat jako klasické plochy k promítání obyčejných Powerpointových prezentací s nadstavbovým prvkem vpisování barevnými „fixami“ přímo do dané prezentace. Další funkcí je promítání přípravené prezentace přímo v programu, který je vhodný pro danou situaci. Nejčastěji používám SMART Notebook. Ovšem příprava takovéto prezentace je docela časově náročná.

bbk

Vím že ve škole máme SMARTBOARD a s powerpointem se ta tabule moc ,,nekamarádí,,,spíš jen s tim jejich programem.Ale jinak je to dobrá věc i když trochu nákladná.