Máte zkušenosti s Guaranou?

Užíváte ji v tabletách a jste s ní spokojeni? Myslíte, že vážně účinkuje, anebo je to jen sugesce? Jak dlouho ji užíváte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kupovala jsem si DELI s Guaranou, ale teď na ně nemůžu narazit, asi se přestaly vyrábět nejvíc mi chutnaly, nakoply mě každé ráno..
potom i žvýkačky jak guaranové tak kofeinové, občas si koupím nějakou tyčinku kde guarana je..

Další odpovědi:

Bronzový

Používám v zaměstnání guaranu v tabletách 800mg.Podle mě to funguje,oddálí to únavu,zvyšuje výdrž,potlačuje hlad.Zkoušel jsem i Kafit(nebo tak nějak) a guarana je lepší.Nejvíc mi vyhovoval přípravek od Medfarmy Ginko Biloba s Guaranou,ale nějak se to z lékáren vytratilo a musím si to objednávat.

Bronzový

kupuju mletý semena a piju je každý ráno už asi rok.. účinky silně znatelný, rozhodně nejde o sugesci.. jinou formu (třeba tablety) jsem nezkoušel..

Bronzový

jedl jsem to před maturitou, v kombinaci s kolou a kafetem :-D a bylo to celkem ok :) :-) pomahá to :)

Diskuze k otázce

hezky_kolac

Já užívám brainstart, který obsahuje dostatek množství guarany. Vyhovuje mi v tom, že mě jak povzbuzuje, tak se také lépe soustředím a víc mi toho leze do hlavy. Koukněte na www.brainstart.cz

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.