Romiiik

Máte zkušenosti s dýňovými tabletami?

Nemáte někdo zkušenosti s dýňovými tabletami? Měly by sloužit k snížení úniku moče. Někdy mám problém přu kýchání nebo kašlání s nikem moče, dost mě to trápí.
Doplňuji:
Děkuji Vám za odpovědi 🙂. Zatím tedy na doporučení jedné známé, která měla také stejné problémy užívám dýňové tablety a cvičím kegelovy cviky. Jí to pomohlo, třeba budu mít štěstí také nebo navštívím paní doktorku.

Nejlepší odpověď
briketka10

na to lze cvičit kegelovy cviky
radil nedávno bolak :)
Kromě sexuálních účelů se Kegelovy cviky mohou praktikovat i při potížích s močovou inkontinencí..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ke­gelovy_cviky

Další odpovědi
chudst

Dobrý den, Romiiiku,

možná, že to hraničí s kodexem těchto stránek, protože Vás de facto pošlu s otázkou mimo, ale považuji to za důležité. Přestože Odpovědi slouží k odpovídání (a mezi odpověďmi se občas skrývají opravdu velice kvalitní odpovědi od profesionálů), tak ať Vám zde kdokoli poradí, v takto důležité věci byste se měla obrátit na odborníka ‚v reálném světě‘ – v tomto případě na lékaře. V otázce zdraví si myslím, že využívat internet je celkem na nic, akorát si stanovíte špatnou diagnózu či vezmete špatný lék (= co na někoho působí skvěle neznamená, že to zabere i u vás): doktor by měl posoudit váš celkový stav a na základě toho navrhnout individuální léčbu.

A i pokud jste u doktora byla, a předepsal Vám dýňové tablety – a nezabírají Vám, pak se u něj zastavte znovu a neexperimentujte v tomto případě s internetem.

Pokud si i přesto trváte na svém a chcete znát rady z internetu, pak se podívejte třeba sem: " http://www.emi­mino.cz/disku­se/dynove-tablety-pro-zeny-105333/ " či " https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=dýňovými+ta­bletami ". Obecně, co jsem pochopil z diskuzí, tak to pomáhá, občas je doporučeno to spojit se cvičením. Přesto si pořád trvám na svém: obraťte se na doktora a nevyužívejte v takových věcech internet.

lota

Lepší než dýňové tablety by za mě byl lepší čistý dýňový olej, je bez syntetických příměsí a konzervantů obsažených v tabletách. S problémy močových cest a také prostatou či sexuální funkcí (především díky vysokému obsahu zinku či selenu) je v tradiční medicíně spojován.

zjentek

jak říká lota- proč si nedáš každý den lžičku (nebo lžíci) bio oleje, lisovaného za studena z dýňových semen? Když si chci pomáhat třeba dýní, je jasné, že čím více se ta dýně bude podobat dýni, tím více si pomůžu ,)

mosoj

Dýňové tablety konkrétně obchodní označení Peponen používají muži na potíže s prostatou. Osobně s tím mám velmi dobré zkušenosti. Problém je že Peponen nyní není moc k dostání, protože někdo si zaplatil reklamu na drahý Prostenal.
Momentálně ho také sháním ! Jestli to ale pomáhá na inkontinenci to nevím.
Moje žena bere tablety od lékaře.
Doplňuji:
Nicméně Peponen vám určitě neublíží,

mikee.nikee

Ne