jahudka_vlm

Máte zkušenosti s dovolenou na Mallorce?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já byl na Mallorce když mi bylo 6, ale pamatuji si, že tam bylo náááádherně. Rozhodně doporučuji! Jel bych znova …

Další odpovědi
hanny 2

Ano,byla jsem tam před 12-ti lety a moc se mi tam líbilo.

VampGirl

Stejně jako SajmonModer – byla jsem tam když mi bylo nějakých 6, 7. Podle toho, co si pamatuju můžu dovolenou na Mallorce jenom doporučit. Byla jsem na tomhle ostrově celkem dvakrát. Moře nádherný, ubytování bylo taky super. Určitě návštěvu Mallorky doporučuju. 🙂

uznevim8

Byla jsem tam jednou, asi tak před 15 lety, v půlce května. Z mého pohledu zajímavé tak max. na 7 dní. Protože jsem ale neprozřetelně zvolila celých 14 dní, byla dovolená pro mě šílená nuda. Asi nejhorší bylo to strašný horko všude, že se člověku ani nechtělo nikam jet nebo něco podniknout. Pokud jste ale teplomilnej člověk, jeďte.