Mika47

Máte zkušenosti s dotykovým notebookem?

Odpovědi
led

Ano.
ďalej v diskusii.

PS.
omylom som odpoveď vložila do diskusie, pri predstave, ako sa kolegyňa gagaga naťahuje k obrazovke s tužtičkou :)

led

Na cestách používam netbook Asus s otočnou dotykovou obrazovkou.
Má to výhodu, že v určitých prípadoch ho môžem, po otočení a zavretí veka s obrazovkou, použiť ako hrubší tablet s pevným diskom. Obraz možno preklápať podľa potreby, ako na tablete.

gagaga

mam ho asi pul roku a vubec v nem nevidim zadnou vyhodu .." natahovat " se az k obrazovce..ne­prakticky ..ani s tuztickou ..ne ..pro me nic moc ..
ale urcite to zase nekdo muze chvalit … je to u kazdeho jinak ..
zkuste si to pul hodinky ..jen tak porad sahat jako by byl dotykovy .. :)

led

Presne pre vás na cesty je práve tento „môj“ netbook.

gagaga

jezisimaria ..led !
jenom to ne :)
ja ale nevim presne co myslite ..
ja si u tabletu i mobilu funkci " toceni " uplne vypla ..clovek s tim pohne o milimetr a je to vzhuru nohama !
na to nemam nervy :)
ale diky :)