salan

Máte zkušenosti s doplňkem stravy Sarapis?

Začala jsem užívat Sarapis jako doplněk stravy. Jsem už v období přechodu a jedna známá mi ho doporučila, že mi pomůže. Jenže já jsem astmatička. Děkuji za všechny názory.
http://www.ve­gall.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Po ženské operaci jsem začala mít po několika letech problém s hormony a lékař mi Sarapis doporučil. Fungovalo to a mé problémy ustaly. Zkoušela jsem na doporučení lékárnice i jiné přípravky s podobnými účinky, ale Sarapis jsem z nich měla nejraději.
Měla jsem také problémy s alergiemi, ale na ty Sarapis žádný vliv neměl.

Další odpovědi
GM

Sarapis, Merilin a jiné podobné předražené preparáty mi vůbec nepomáhaly, byly to vyhozené peníze (nemalé). Pomohly mi až hormonální náplasti a hormonální implantát – ten byl na půl roku za zhruba stejné peníze jako Sarapis.