Tobbynka

Máte zkušenosti s Brit Care?

Zdravím všechny, máte prosím zkušenost s Brit Care?? Konkrétně s variantou pro kastrované kočky „Castrate“? A jak vašim kočkám chutná? Kdybych si objednala vzorek tady: http://www.krmivo-brit.cz/produk­ty/psi1/promo/vzor­ky-brit-care-cat/. Platím nějakou dopravu? Píšou, že ty vzorečky jsou zadarmo, ale nic nenapsali o dopravě, tak se ptám Vás jestli jste si tam akorát vzorky neobjednávali. Děkuji…

Nejlepší odpověď
anonym

My tady na poradně nehodnotíme jednotlivé značky krmiva. Veškeré obchodní podmínky máš v inzerci a to ostatní- jestli bude zvířeti toto nebo jiné chutnat bez následků, to už je na každém klientovi k posouzení.

Další odpovědi
Bedy

My teda máme pejska a s krmením od Brit jsme velice spokojeni, pes to žere rád a hlavně samotné – když jsme předtím kupovali granule v super/hyper, třeba od Pedigree jsme jednu dobu kupovali, tak to samotné nežral.

Dominno

ano, mám velice pozitivní, náš pes si je oblíbil okamžitě, tak mu je dávám dosud, občas mu dám i pamlsek(Brit Functional Snack), ale to jak kdy