mosoj

Máte zkušenosti s biorezonanční léčbou … _?

Dnes jsem se po prvé podrobil biorezonanční léčbě. Co od toho mohu očekávat?
Doplňuji:
Jde mi o to jestli je zde někdo komu pomohla. Nemyslím od peněz ale zdravotně.

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Na těchto stránkách najdete více.Osobně s ní zkušenosti nemám, ale z otázky nebylo poznat co přesně požadujete.Snad Vám to pomůže.Myslím tím www a léčba pochopitelně také!!

Zdroj: www.biorezonance-brno.cz