láďa1

Máte zkušenosti s benzínem Optimal 95 E?Hodí se do starších aut?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja ho tankuji. Ale auto mam 3 roky stare. Na benzine by meli mit tabulku a tam jsou vsechny znacky a roky vyroby aut , do kterych muzete tento benzin tankovat. Zeptejte se tam. Ja to take tak udelala.

  • iv-

Další odpovědi
www

Pokud se z různých důvodů vyplatí úprava staršího motoru pro toto palivo (nutné), jsou zkušenosti vesměs pozitivní.
Net.