with.love

máte zkušenosti s aliexpress?

už jsem zjistila, že chtějí třeba nakoupit za určitou cenu atd, ale ještě by mě zajímal osobní názor. a taky- máte někdo zkušenosti s platbou na dobírku? o kolik je to dražší?

Odpovědi
anonym

Mám zkušenost jen s platbou předem a reklamací – bez problémů.
Jen – AliExpres není jeden e-shop, ale web sdružující prodejce (podobně, jako e-bay či Aukro) , takže podmínky jednotlivých obchodů se mohou lišit.

odik

Neznám žádný zahraniční obchod toho typu, který by dovoloval platbu na dobírku (a je to i logické). Takže jedině platba kartou, PayPal apod.

Jinak na internetu si AliExpress hodně lidí chválí. Nezapomeňte ale, že u dražších věcí se v ČR musí doplatit DPH případně i CLO.

coklit

Na dobírku platba na Ali určitě ne.. Jen platba předem.. Na www.jaknakupo­vatna.cz je celý návod..

poliakal

nakoupeno asi 20 produktů s platbou předem, na dobírku to ani není možné, všechny chodily po jednom a bez problému .. cena nikdy nepřekročila 15 dolarů, plus se na tom dá ještě ušetřit pár procent díky plnapenezenka.cz … měl bych ale dotaz, jak je možný, že i zboží za 2–3 dolary je dodáváno s poštovným zdarma? nevíte někdo, jaktože se jim to vyplatí?

STUDENTKAEVA

Ano, a nemůžu si jej vynachválit-dobírka možná není , dražší? no spíš si myslím, že když si vybereš věci bez poštovného tak ušetříš! :) navíc když ti to nedojde můžeš si jim napsat a oni ti bez „rencání“ pošlou další, stejně je to pokud ti dojde třeba něco požkozené, ze všemi uvedenými případy mám zkušenosti :) , ale jako jestli ti můžu poradit třeba boty bych si teda nekoupila, protože posílat to zpátky stojí mnohdy víc než samotný botky. Jinak obědnávám trika,legíny, některý líčidla, šperky a takový ty kraviny, který člověk mnohdy nepotřebuje :D, ale zase ještě poslední dodatek nikdy si neobědnávám věci z akcí a starý krámy, vždycky jenom nový a taky si vždycky hledám nejnižší cenu ono jsou v tom přece jenom rozdíly! A ještě naposledy ted už opravdu :D nikdy sem si neobjednávala nic dražšího nad 200Kč, ale to je na tobě! Joo a pokud si začneš obědnávat, tak ti přeju krátký čekání, protože pokud seš stejně nedočkavá jako já tak budeš každej den kontrolovat schránku před tím než dojde poštačka nejmín 3×. Tak dofám že ti to pomohlo, kdybys měla ještě nějakou nejastnost tak mi brnkni :) ! Taaak čuus :D

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.