Pokročilý

máte zkušenosti s aliexpress?

už jsem zjistila, že chtějí třeba nakoupit za určitou cenu atd, ale ještě by mě zajímal osobní názor. a taky- máte někdo zkušenosti s platbou na dobírku? o kolik je to dražší?

Odpovědi:

Mám zkušenost jen s platbou předem a reklamací - bez problémů.
Jen - AliExpres není jeden e-shop, ale web sdružující prodejce (podobně, jako e-bay či Aukro) , takže podmínky jednotlivých obchodů se mohou lišit.

Bronzový

Neznám žádný zahraniční obchod toho typu, který by dovoloval platbu na dobírku (a je to i logické). Takže jedině platba kartou, PayPal apod.

Jinak na internetu si AliExpress hodně lidí chválí. Nezapomeňte ale, že u dražších věcí se v ČR musí doplatit DPH případně i CLO.

Na dobírku platba na Ali určitě ne.. Jen platba předem.. Na www.jaknakupovatna.cz je celý návod..

nakoupeno asi 20 produktů s platbou předem, na dobírku to ani není možné, všechny chodily po jednom a bez problému .. cena nikdy nepřekročila 15 dolarů, plus se na tom dá ještě ušetřit pár procent díky plnapenezenka.cz ... měl bych ale dotaz, jak je možný, že i zboží za 2-3 dolary je dodáváno s poštovným zdarma? nevíte někdo, jaktože se jim to vyplatí?

Pokročilý

Ano, a nemůžu si jej vynachválit-dobírka možná není , dražší? no spíš si myslím, že když si vybereš věci bez poštovného tak ušetříš! :) navíc když ti to nedojde můžeš si jim napsat a oni ti bez "rencání" pošlou další, stejně je to pokud ti dojde třeba něco požkozené, ze všemi uvedenými případy mám zkušenosti :) , ale jako jestli ti můžu poradit třeba boty bych si teda nekoupila, protože posílat to zpátky stojí mnohdy víc než samotný botky. Jinak obědnávám trika,legíny, některý líčidla, šperky a takový ty kraviny, který člověk mnohdy nepotřebuje :D, ale zase ještě poslední dodatek nikdy si neobědnávám věci z akcí a starý krámy, vždycky jenom nový a taky si vždycky hledám nejnižší cenu ono jsou v tom přece jenom rozdíly! A ještě naposledy ted už opravdu :D nikdy sem si neobjednávala nic dražšího nad 200Kč, ale to je na tobě! Joo a pokud si začneš obědnávat, tak ti přeju krátký čekání, protože pokud seš stejně nedočkavá jako já tak budeš každej den kontrolovat schránku před tím než dojde poštačka nejmín 3x. Tak dofám že ti to pomohlo, kdybys měla ještě nějakou nejastnost tak mi brnkni :) ! Taaak čuus :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.