Anička:D;)

Máte zkušenosti?

Ahoj, máte někdo knihu Záhadná monstra? Co si o ní myslíte? Mě tohle docela zajímá, ale nevím.. aby tam nebyli nějací nudní dinosuaři třeba místo „čupakabry“ :/ ;) Díky :)

Odpovědi
arygnoc

z recenzie (nečítal som):

… Publikace je shrnutím poznatků shromážděných za několik let Vojtěchem Slámou, a zároveň i kouskem cestopisu. Zavede čtenáře na odlehlá místa, seznámí s legendami a poté již rozvine uvažování na téma záhad a tajemství. Detailně se zaměřuje na popisy zvířat od domorodců a porovnává je s živočichy, kteří naši planetu obývali před milióny lety. Dozvíte se tak, zda „viděné“ zvíře je pouhým výmyslem fantazie, nebo zda se popisy shodují. A pokud ano, pak ale nečekejte závěry typu – hle, žije tady… Dokud ho autor nespatří, nenechává nic náhodě a dále se zamýšlí na možnostmi přežití obrovských tvorů v dnešní době. …

viac na (i ukážka z knihy)

http://www.klub­knihomolu.cz/3012/jsou-na-nasi-planete-zivocichove-cekajici-na-sve-objeveni/

Zdroj: http://www.klub­knihomolu.cz/3012/jsou-na-nasi-planete-zivocichove-cekajici-na-sve-objeveni/