rostavalek

Máte zkušenost ze značkou Canidae?

Máte zkušenost s granulemi Canidae? Vypadají jako vysoce kvalitní, koukám na eshop http://www.gra­nule.cz/granu­le-pro-psy/canidae/ a cena je vysoká, tak by mě zajímalo jestli jste u svého psa zaregistrovali nějaké zlepšení zdraví, síly nebo podobně. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Hodnocení jednotlivých typů granulí tady nikdo neřeší. Na granule je zde mnoho odkazů, ale všeobecně se dá konstatovat, že každý krmí tím, co psovi vyhovuje a majitel zaplatí.