snarkon

máte zkušenost se samsung galaxy s2?

jestli jste našli nějaké závažné nedostatky nebo naopak dobré věcy telefonu napište zvažuji o koupi

Odpovědi
Aditus Net

Mám ho více než rok, jsem naprosto spokojen. Pokud ho budete opravdu používat a využívat jeho funkcí, nevydrží baterie ani den, ale to není u této kategorie telefonů nic neobvyklého. Je velmi rychlý, pohodlný na ovládání, display velký a s krásnými barvami. Jediný problém je, že při fotografování světlých ploch vznikají uprostřed snímku narůžovělé plochy, údajně to je lepidlem. Nevidím v tom závažný problém, na běžné focení to stačí. Doporučuji.