SexyM

Máte zkušenost s obchodem www.mydigitalan­d.com?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč jsou na tomto obchodě např. fotoaparáty levnější třeba až o 5000 Kč?

Odpovědi
Lamalam

Připočti si clo a rozdíl nebude tak ohromující. Ale opticky to vypadá dobře, můj foťák tam mají o 13 900 Kč levnější než u nás.
Podívala jsem se i na ceny objektivů, některé tam naopak vycházejí dráž než u nás.

Klaproth

Ten obchod neznám, foto výbavu kupuji zásadně v kamenném obchodě v Německu. Ceny jsou zajímavé, ale určitě se to musí ještě proclít.