x.kveta

Máte zkušenost s neviditelnou podprsenkou (nalepovací)? Od kolika let by jste dceři dovolili takto zvýraznit hrudník?

Nejlepší odpověď
Damiana

Já myslím, že tady ani tak nejde o věk, ale o to, jestli je podprsenka vůbec zapotřebí. Jestli má třeba desetiletá slečna jen touhu ji už jen tak nosit – být velká, tak je to zbytečné. Ostatně, nalepovací podprsenka není zrovna to nej k dobrému vývinu a podpoře prsů, je to spíš jen módní doplněk nebo součást večerní toalety (aby se pod tenkou látkou nic nerýsovalo). Asi ji nosí holky ve třídě, ne?

Další odpovědi
hanulka11

Proboha ,co si potřebuje zvýrazňovat? Nevím kolik jí je let, příroda jí jistě něco nadělila, tak ať s tím přirozeně zachází. Já bych ji v takových nesmyslech nepodporovala. Jo něco jiného , kdyby šla na ples v těch 17letech a víc …a pod šaty kde nemá být vidět prádlo bych svolila …jinak ne .

IK

koupila jsem si nějakou takovou věc a ráda bych ji po někom mrštila. Představovala jsem si že to bude příjemné, že vzroste pocit volnosti, pevnosti a kdoví co… je jich více druhů ta moje ještě přidala na objemu takže to jsem se v ní zmýlila na celé čáře.
Možná ji trochu uvedeš do obrazu když si přečte krok 5. snímání.. Zbytek lepidla z pleti setřete hadříkem.
sice píší že se na pleť nemá nic nanášet ale ono to fakt lepí a ulepí.
Aspoň by se z ní před klukem nechtěla svléknout 🙂

Zdroj: http://www.spodni-pradlo-aneta.cz/podprsenky-nalepovaci-samolepici-silikonove/na­lepovaci-silikonova-podprsenka-laura-baresse