Rakira

Máte zkušenost s nalepovacími řasami? Jaké lepidlo k nim? Jak dlouho mi vydrží jeden pár řas při každodenním nošení?⬇⬇⬇

Jak se cenově pohybují? Díky za odpoved na všechny mé otázky.

Michaela- myslím ty, co se nalepí rano a večer odlepi

Odpovědi
Michaela926

Jestli se bavíme o stejných řasech, tak já chodím na řasy každé 2 týdny, ale jaké lepidlo moře řasařka používá, to ti nepovím :( Za nalepení platím 400,–

anonym

Tak o tom chtít řadách vím jenom tolik, že mám doma asi troje a nikdy jsem je ven nevytáhla 😁 za boha je prostě nemůžu nalepit tak, abych nevypadala jako maškara 😁 kamarádka je nosila dost často a vypadalo to krásně 🙂 říkala, že je má vážně dlouho. Lepidlo se dá dokoupit. Je to pravděpodobně levnější, než jít přímo je kosmetičce, aby ti ona prodloužila řasy. Na ty jsem dva roky chodila já, pak tok pauza a teď na ně chci jít znovu (strašně mi chybělo pořádně si promnout oči). Ta moje chtěla za první 700 a za doplnění 300(jiný kraj, jiný mrav). Takže já bych se určitě přiklonila k těm od kosmetičky…máš to bez práce a vypadá do fakt krásně 🙂 když je šikovná