Pokročilý

máte zkušenost s nákupem mlékárenských výrobků z farmy?

každý týden k nám jezdívá auto s výrobky www.mlekozfarmy.cz a ráda bych něco zkusila, ale bojím se, když jsem zvyklá na mléčné výrobky s konzervanty a pasterizované, zda mi po těchto přírodních nemůže být zle (např. průjem)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nevím jak je to s tím autem, ale u nás máme automat na mléko a to je výborný, daleko lepší než lahvové. Byl jsem i na farmářských trzích a koupil jsem si mléko přímo od farmáře a to je ještě lepší a můžu jedině doporučit.

Další odpovědi:

Stříbrný

Pro mléko si jezdím rovnou na farmu a kupuji i další mlékárenské výrobky z jejich minimlékárny. Kvalita proti supermarketům je někde úplně jinde. Tvaroh je sladký, jogurty pěkně sametově tučné. A čerstvě nadojené mléko je výborné. Na rozdíl od kupovaného sice nevydrží tak dlouho jako v obchodech (je nepasterované a bez konzervantů) a když po 3 - 4 dnech zkysne tak je to pochoutka. Běžně kupovaná mléka Vám nezkysnou. Pouze z nich vznikne jakás hnusná šedá kapalina. Pozor kdo nepije kvalitní domácí mléko může mít zpočátku průjem. Ale jiných trablů - to co uvádí hlavní hygienik se nebojte. Pozor čerstvé kozí mléko (pokud se zvířata pasou) může obsahovat na rozdíl od kravského již nějaké zárodky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.