Avatar uživatele
Weroniq

máte zkušenost s nákupem mlékárenských výrobků z farmy?

každý týden k nám jezdívá auto s výrobky www.mlekozfarmy.cz a ráda bych něco zkusila, ale bojím se, když jsem zvyklá na mléčné výrobky s konzervanty a pasterizované, zda mi po těchto přírodních nemůže být zle (např. průjem)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, matt před 4556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
matt

Nevím jak je to s tím autem, ale u nás máme automat na mléko a to je výborný, daleko lepší než lahvové. Byl jsem i na farmářských trzích a koupil jsem si mléko přímo od farmáře a to je ještě lepší a můžu jedině doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Pro mléko si jezdím rovnou na farmu a kupuji i další mlékárenské výrobky z jejich minimlékárny. Kvalita proti supermarketům je někde úplně jinde. Tvaroh je sladký, jogurty pěkně sametově tučné. A čerstvě nadojené mléko je výborné. Na rozdíl od kupovaného sice nevydrží tak dlouho jako v obchodech (je nepasterované a bez konzervantů) a když po 3 – 4 dnech zkysne tak je to pochoutka. Běžně kupovaná mléka Vám nezkysnou. Pouze z nich vznikne jakás hnusná šedá kapalina. Pozor kdo nepije kvalitní domácí mléko může mít zpočátku průjem. Ale jiných trablů – to co uvádí hlavní hygienik se nebojte. Pozor čerstvé kozí mléko (pokud se zvířata pasou) může obsahovat na rozdíl od kravského již nějaké zárodky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek