smutnydrak

Máte zkušenost s mastí z konopí?…A jakou?

Odpovědi
kvikal

Je výborná při suché pokožce či atopickém exému. Pokožku silně promastí ale moc libově nevoní. Jakožto občasný exémista mohu říct, že zkušenosti jsou dobré.

Čarodějnice

Konopí z něj tinktura a podle potřeby používat v mastí nebo jako kapky.Nemá chybu.Léčím s tím snad vše.Bolesti kloubů,po chemoterapii bolesti žaludku,exzemi atd.Stačí pouze 10kapek s trochou vody na vnitřní použití,a do mastí o trochu více.Zde opravdu platí kvantita není kvalita.