Elk

Máte zkušenost s Lama energy? Jsou levnější?

Doplňuji:
Byl totiž u nás jeden od nich a říkal, že jsou levnější, než ostatní dodavatelé. Jenomže jsem si nemohl podrobně porovnat ceníky ani paušály, tak jsem ho vypoklonkoval.
Moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
brillant

Zkušenosti nemám, ale byl bych hodně opatrný. http://lanov.net/u­pozorneni-na-podvodne-aktivity-firmy-lama-energy
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=la­ma+energy+zku%C5%A1­enosti&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
marci1

Podvodná firma. Vůbec s žádným podomním prodejce nejednej. U nás je podomní prodej zakázán pod velkou pokutou. Stačí říct, že zavoláš Policii ČR a uvidíš, jak rychle zmiznou. Zahlédla jsem je, jak ukecávali sousedy a když jsem jim řekla o Policii, byli fuč. 🙂

mosoj

Levnější než co ? KDO ?
Otázka jako reklama v televizi.
Mrknul jsem na jejich standartní ceník 2015.

Plyn : 14, 26 Kč / kubík + 310kč měsíčně paušál

Osobně platím jiné firmě : 12, 80 kubík + 184 měsíčně paušál

Elektřina : VT – 4,69 Kč kWh + 205 Kč měsíčně paušál
NT – 1,88 Kč kWh
Osobně platím jiné firmě :
VT – 4,48 Kč kWh + 171 Kč měsíčně paušál
NT – 2,24 Kč kWh

Takže je třeba porovnávat jednotlivé tarify a hlavně paušální platby. Ty se platí ať máš odběr nebo ne !
Mají ještě jeden ceník , ale to je úvazek na tři roky a nějak moc se od těch standartních neliší.

RWE je určitě výš a ČEZ tak nějak podobně. Od těch jsem ale dávno odešel a divím se že u nich ještě někdo je. Co se týká elektřiny tak se ceny jednotlivých dodavatelů od sebe a od ČEZ nijak výrazně neliší.
U plynu je to jiné kafe !!!!+

Jinak firma jako každá druhá. Z tohoto pohledu žádné nebezpečí nehrozí.
Doplňuji:
Jo a ceník je to z distribuce ČEZ. U EONU to bude o něco málo levnější. Mají nižší sazbu distribuce než ČEZ.

Emefej

Zkušenosti nemám, ale podomním prodejcům neveřím ani slovo. Taky bych ho vyhodil.

mosoj

Rád bych viděl z čeho usuzujete že to je podvodná firma. Ceníky a obchodní podmínky zveřejňuje. Nevidím tam nic čím by se lišila od ostatních.