Avatar uživatele
Elk

Máte zkušenost s Lama energy? Jsou levnější?

Doplňuji:
Byl totiž u nás jeden od nich a říkal, že jsou levnější, než ostatní dodavatelé. Jenomže jsem si nemohl podrobně porovnat ceníky ani paušály, tak jsem ho vypoklonkoval.
Moc děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Elk

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 3278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Zkušenosti nemám, ale byl bych hodně opatrný. http://lanov.net/u­pozorneni-na-podvodne-aktivity-firmy-lama-energy
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=la­ma+energy+zku%C5%A1­enosti&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Podvodná firma. Vůbec s žádným podomním prodejce nejednej. U nás je podomní prodej zakázán pod velkou pokutou. Stačí říct, že zavoláš Policii ČR a uvidíš, jak rychle zmiznou. Zahlédla jsem je, jak ukecávali sousedy a když jsem jim řekla o Policii, byli fuč. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Levnější než co ? KDO ?
Otázka jako reklama v televizi.
Mrknul jsem na jejich standartní ceník 2015.

Plyn : 14, 26 Kč / kubík + 310kč měsíčně paušál

Osobně platím jiné firmě : 12, 80 kubík + 184 měsíčně paušál

Elektřina : VT – 4,69 Kč kWh + 205 Kč měsíčně paušál
NT – 1,88 Kč kWh
Osobně platím jiné firmě :
VT – 4,48 Kč kWh + 171 Kč měsíčně paušál
NT – 2,24 Kč kWh

Takže je třeba porovnávat jednotlivé tarify a hlavně paušální platby. Ty se platí ať máš odběr nebo ne !
Mají ještě jeden ceník , ale to je úvazek na tři roky a nějak moc se od těch standartních neliší.

RWE je určitě výš a ČEZ tak nějak podobně. Od těch jsem ale dávno odešel a divím se že u nich ještě někdo je. Co se týká elektřiny tak se ceny jednotlivých dodavatelů od sebe a od ČEZ nijak výrazně neliší.
U plynu je to jiné kafe !!!!+

Jinak firma jako každá druhá. Z tohoto pohledu žádné nebezpečí nehrozí.
Doplňuji:
Jo a ceník je to z distribuce ČEZ. U EONU to bude o něco málo levnější. Mají nižší sazbu distribuce než ČEZ.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Zkušenosti nemám, ale podomním prodejcům neveřím ani slovo. Taky bych ho vyhodil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Rád bych viděl z čeho usuzujete že to je podvodná firma. Ceníky a obchodní podmínky zveřejňuje. Nevidím tam nic čím by se lišila od ostatních.

před 3278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek