Máte zkušenost s drtičem odpadků? Proč se vyplatí jej vlastnit?

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud se nepletu tak v ČR všechny (nebo alespoň většina) správců kanalizací použití kuchyňských drtičů odpadků (myslels je předpokládám…) ve svých podmínkách zakazuje…

Pražské vodovody a kanalizace:

Kuchyňské odpady nepatří do veřejné kanalizace. Ti, co používají drtiče kuchyňských odpadů a rozmělněné biologické odpady splachují do stokové sítě, porušují kanalizační řád.

http://www.pvk­.cz/vse-o-vode/odpadni-voda/drtice-kuchynskych-odpadku/

Další odpovědi
Drap

Kdo ti namluvil , že se vyplatí. Jen některé odpadky rozdrtíš a spláchneš. Nemusíš tolikrát s košem.

zjentek

Odpověď sice moc vtipná nebude a tudíž nepobaví, bo ide o nebezpečny drtič, ale zato bude „správná“.-
Zkušenost s drtičem nemam. Drtič se vyplatí vlastnit všude tam, kaj su odpadky. Bo drtí odpadky.