Veolina

Máte zkušenost s barvením vlasů barevnými tužidly? Ano? Pojďte mi odpovědět na pár otázek.

Máte zkušenosti s barvením vlasů pomocí barevných tužidel? Pokud ANO mám pár otézek. Vím jsou to asi pro někoho otázky zbytečné, ale mě to zajímá a nerady bych si zničila vlasy.

  1. Vymyje se barva úpně?
  2. Chytne tužidlo hnědé barvy na vlasy, které jsou hnědé? (mám je něco mezi středně až tmavě hnědými)
  3. Vymyje se černá tužidlo úpně?
  4. Jak barvu stáhnout z vlasů v případě, že se nevymyje?
  5. Dají se udělat jen melíry nebo obarvit konečky, aniž by se barva dostala na vlasy, které nechci?
  6. Nedostane se při mytí vlasů vymývaná barva na ostatní vlasy?
  7. Neponičí vlasy?

Nejlepší odpověď
briketka10

já zkušenost nemám, ale moje mamka si barevným
tužidlem vlasy barvila měla je šedivé a používala odstín
mahagon chytal bezvadně a vymýval se po třetím umytí
to bylo kvůli těm šedinám já používám Palette šampon
tady máš odkaz na to tužidlo je bezvadný :
http://www.bar­vanavlasy.cz/4146-elysee-bar-tuzidlo-74-75ml-brown-hneda/

Další odpovědi
anonym

  1. nevymyje se úplně
  2. na hnědých vlasech nebude hnědé tužidlo vidět
  3. černá, ani jiná, třeba červená se nikdy nevymyje úplně
  4. jak ji stáhneš? stále jen šampon a šampon a stejně nevymyješ na 100%
  5. dají se udělat i konečky, melíry nevím, asi ano
  6. pokud máš tmavou barvu vlasů, nebude to vidět
  7. vlasy neponičí

Mouvi

  1. Vymyje se barva úplně? Ne barva mi tam ještě zůstala.Musela jsem pak vlasy přebarvit normalní barvou aby naprosto zmizela.
  2. Chytne tužidlo hnědé barvy na vlasy, které jsou hnědé? (mám je něco mezi středně až tmavě hnědými) Chytlo mi to na hněde vlasy:)
  3. Vymyje se černá tužidlo úplně? ne
  4. Jak barvu stáhnout z vlasů v případě, že se nevymyje? Mě to se z toho stala takova fuj šedavohněda :D
  5. Dají se udělat jen melíry nebo obarvit konečky, aniž by se barva dostala na vlasy, které nechci? ano
  6. Nedostane se při mytí vlasů vymývaná barva na ostatní vlasy? myslím že ne:)
  7. Neponičí vlasy? Neponiči