Mate zkusenost

s filtracnimi konvicemi napr.Brita?Jestli ano podelte se o ne,mam koupit,nebo je to zbytecnost?

Nejlepší odpověď
pondělí

pokud skutečně investovat,tak do skutečné filtrace vody,je to dražší,ale zase dostanete,takzvanou mrtvou vodu,záporně nabytou jonty a to je pro tělo pohoda

Další odpovědi
anonym

PANÍ JARNÍ155.MÁME CELÁ NAŠE RODINA S TAKTO UPRAVENOU VODOU TY NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI.FIL­TRAČNÍ KONVICE BRITA PATŘÍ K TÉM NEJLEPŠÍM!!! POKUD NEMÁTE ZDRAVOU A NEZÁVADNOU VODU,TAK SE VÁM TATO INVESTICE VELICE VYPLATÍ!!!MĚJTE VŠAK VŽDY PO RUCE NÁHRADNÍ FILTRY PROTOŽE KDYŽ JE VODA S KOHOUTKU NEBO ZE STUDNY VÍCE ZNEČIŠTĚNÁ,JE NUTNÉ FILTRY MĚNIT ČASTĚJI.ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI