láďa1

Máte zkušennosti s bylinkovým čajem z Kotvičníku zemního?

Píší,že se zvýší testosterol v tělě?Je to možné?A měl by být lepší sex…?

Odpovědi
anonym

Tento čaj se má pít jen po dobu 14 dní. Má se zvýšit nějaký hormon, takže se zlepšuje třeba paměť, ustoupí únava. Tak nějak o tom hovořil pan Větvička na čro.

Jana5678

Kotvičník je skvělá bylinka, která pomáhá s hormonální aktivitou, zvyšuje energii, posiluje imunitní systém. Od doby, co jsem ho manželovi začala kupovat zde se cítí plný energie a přestal mít problémy s močovými cestami. Jeho energie a výdrž je znát i v oblasti našeho intimního života a on se cítí mnohem lépe.

Michálek1245

Není teda v tomto případě lepší kotvičník zemní tinktura ? Obecně vzato by se kotvičník neměl používat dlouhodobě. Přeci jenom je to poměrně silná bylina. Ale tinktura od https://www.her­bavis.cz/produk­t/kotvicnik-zemni-tinktura by mohla být řešením toho vašeho problému. Tak nad tím zkuste pouvažovat. Třeba nakonec zjistíte, že se vám to hodí více než ten klasický čaj. 😉